درباره شرکت


اینجانب آمنه آئین پور مدیرعامل موسسه آئین گستران سبز می باشم و افتخار دارم که در خدمت شما متقاضیان محترم در امر پذیرش تحصیلی و امور مهاجرتی باشم.
حوزه های فعالیتی موسسه ما، نیوزیلند استرالیا ژاپن تحت نظارت و با مجوز وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری تحصیل، زندگی و اشتغال در کشورهای فوق تجاربی را در اختیارم قرار داد که بتوانم بیشتر به مواردی که یک دانشجو و یا مهاجر ایرانی در کشور جدید با آن ها مواجهه می شود، متمرکز شوم و جهت ارائه طریق، ایشان را در مسیری راهنمایی کنم که کمتر با مشکلات اولیه روبرو شده و چگونه موانع را مرتفع نمایند.
پس از اتمام دوره تحصیلی آموزش عالی و کسب رتبه عالی اول در بین دانشجویان رشته حقوق قضایی، عازم کشورهای نیوزیلند، استرالیا و ژاپن شدم. با گذراندن دوره های مرتبط مرکز حمایت از حقوق زنان و کودکان و امور مهاجرین Shakti در سمت Safe House coordinator و سپس Women Unite Manager مشغول به ادامه فعالیت شدم.
پس از بازگشت به ایران : اقدام به تاسیس موسسه اعزام دانشجو زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فن آوری نمودم، همچنین با اخذ نمایندگی از دفتر حقوقی و مهاجرتی Mdeod & Associate اطلاعات لازم در مورد امور روادید و ویزا تحصیلی و اقامت دانشجویان را در طول زمان تحصیلی در اختیارشان قرار می دهیم.
علی رغم گذراندن امتحانات وکالت Bar Exam فعالیت در امور اعزام دانشجویان را ترجیح دادم و همچنان در ارتقاء سطح علمی دانش پژوهان محترم ایرانی خدمات خود را ارائه می دهیم.
امیدوارم به یاری خداوند در این امر مهم بتوانم به نحو احسن و در سطح رضایت مراجعین محترم تا حدودی که در حیطه اختیارات و تعهداتم باشد، اثرگذار باشم.


 
تمامی حقوق این سایت متعلق به آیین گستران سبز می باشد.
Copyright © 2013 - All rights reserved.
طراحي سايت و بهينه سازي وب سايت توسط پورتال فراتک